Wizytówki reklamowe - 90 x 50 mm

Surowiec: kreda 300 gram

Kolor: dwustronny zadruk pełny kolor CMYK

Uszlachetnianie: folia błysk dwustronnie

Termin: 6-7 dni roboczych

Technologia druku: druk offsetowy

Projekty: Drukujemy z plików przygotowanych przez klientów (JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT), bądź przygotowujemy projekty na zamówienie


Cennik

Wizytówki 90x50, kreda 300 gram, dwustronny zadruk, folia błysk

Ilość/sztuki Cena netto
1 000 79,00
2 000 121,00
3 000 179,00
4 000 219,00
5 000 259,00
10 000 509,00
20 000 979,00


Wszystkie ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT

Zapewniamy tani transport na terenie całego kraju (przy większych oraz stałych zamówieniach - GRATIS).

Zapraszamy TUTAJ do składania zapytań oraz zamówień.

Instrukcja dotycząca przygotowania projektu:

Plik do druku należy dostarczyć w jednym z niżej opisanych formatów. Grafika w pliku powinna mieć rozmiar 96 x 56 mm (format brutto).
Po obcięciu wizytówki będą miały 90 x 50 mm (format netto).
Proszę pamiętać żeby ważne elementy jak tekst i logo były odsunięte minimum 4mm od linii cięcia/krawędzi wizytówki.


Akceptowane formaty plików:

PDF - jest formatem pliku wektorowego co pozwala na najlepsze odwzorowanie linii, tekstu. Format PDF jest preferowaną przez nas formą pliku jaki jest przesyłany do druku, proszę zamienić czcionki na krzywe, jak również zastosować się do wskazówek o spadach, praca przygotowana w CMYK.

TIFF - jest bitmapą, doskonale sprawdza się przy pracach gdzie jest przewaga zdjęć, bez elementów wektorowych, w tym formacie konieczne jest zachowanie rozdzielczości pracy 300 dpi i kolorystyki w CMYK.

JPG - jest również bitmapą, przygotowanie analogicznie do TIFF z tą różnicą że przy generowaniu go w programie graficznym kompresja powinna być ustawiona na 0, aby zagwarantować maksymalną jakość druku, podobnie jak w tiff rodzielczość 300 dpi i kolorystyka w CMYK.

Pliki otwarte CorelDraw - pliki do wersji 13, proszę zamienić czcionki na krzywe, jak również zastosować się do wskazówek o spadach, praca przygotowana w CMYK.

Pliki otwarte Photoshop - proszę pamiętać o zadaniu rozdzielczości 300 dpi dla pracy, jak również zastosować się do wskazówek o spadach, praca przygotowana w CMYK.

Adobe Ilustrator - pliki do wersji CS3, proszę zamienić czcionki na krzywe, jak również zastosować się do wskazówek o spadach, praca przygotowana w CMYK.

Spad drukarski, najprościej mówiąc jest to obszar poza wymiarem netto formatu papieru na którym jest drukowana praca. Zazwyczaj spad jaki się stosuje to około 3 mm. Uwzględnienie spadu w przygotowanej pracy gwarantuje że grafika, zdjęcie będzie dochodziło do samej krawędzi papieru po obcięciu go do formatu netto. W przypadku tekstu należy pamiętać aby nie dolegał on do krawędzi formatu, uchroni to pracę przed przypadkowym obcięciem tekstu podczas prac introligatorskich. Zastosowanie spadu jest konieczne ze względu na proces technologiczny podczas druku prac.


druk materiałów reklamowych kolportaż ulotek reklama internetowa fotografia reklamowa inne